O nás

Činnost naší společnosti

Vychází ze zákaznických požadavků, přičemž primárně jsme orientováni na strojírenský průmysl. Našimi sekundárními službami pokrýváme další požadavky naší klientely a to jak při jejich podnikatelské činnosti, tak při zajištění jejich privátních potřeb.

Naše společnost je firmou jak poradenskou, tak realizační, pomocí našich dodávek či poradenské činnosti se snažíme dávat směr Vaší zakázce.

Dodávky materiálů:

Disponuje širokou produktovou řadou cca 1500 položek, které se snažíme mít vždy k Vaší dispozici a tím Vám eliminovat skladové zásoby a náklady na přípravu výroby. Dokážeme plnit zakázky a požadavky širokého zákaznického spektra. Součástí našich služeb je dodávka materiálu na „míru“, může se jednat o materiál ve formě přířezu, výpalku či frézovaného kusu – vše dle zákaznických požadavků. Dlouhodobě spolupracujeme s vybranými dodavateli, jejichž produkci máme ověřenou a zaručují vysokou a stálou kvalitu našich dodávek.

Strojírenská činnost:

Zajišťujeme zakázkové CNC obrábění -  výroba dílů/komponentů,  jejich sestav či celků v kusové a malosériové výrobě včetně dílů přesných a technologicky náročných. 

Mimo jiné jsme schopní zajistit výrobu komponentů či celých nástrojů pro tlakové i nízkotlaké lití hliníku, lití zinku a hořčíku a nástrojů pro vstřikování plastů, pryže a SMC, modelové zařízení a jaderníky na šedou a tvárnou litinu, dále díly jako hřídele, příruby, pouzdra a kroužky, dělená pouzdra a kroužky, skříně, kostry, tělesa, speciální šrouby a matice, šneky, ozubená kola, řetězová kola. Obrábění odlitků, svařenců , výkovků, repase strojů atd. Náš standardní rozměr výrobků je 1300*1800 mm, ostatní na vyžádání.

Inženýrská činnost:

Zajišťujeme inženýrskou činnost. Jsme schopni identifikovat potenciál pro snížení Vašich nákladů a navrhnout Vám konkrétní konstruktivní řešení. Dále jsme připraveni pro Vás vypracovat kontrolní plány, audity, zajistit v naší součinnosti přejímky zařízení či strojů, představit konstrukční návrhy atd..

Při naší činnosti využíváme dlouhodobé zkušenosti v daných oborech. Máme zkušenosti s vedením - řízením týmu, se zodpovědností za obchodní aktivity společnosti, s vytvářením strategie po obchodní, výrobní, technické a kontrolní stránce, tedy s vytvářením cenové politiky, se zodpovědností za řízení projektů a komplexní koordinací zakázek (technické řešení, výroba), s marketingem, s nákupem investic i provozních položek, s jednáním s úřady atd. O tyto zkušenosti se rádi s Vámi při řešení Vašich konkrétních požadavků podělíme.

   
   

Napište nám

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a jedna 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).